service
budpostach.ua

Офіційний сайт сервісного центру компанії БУДПОСТАЧ
Графiк роботи:
9:00 до 18:00 (Пн - Пт)
безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв
Умови гарантії
Стандартний гарантійний термін виробу складає 12 місяців при наявності товарного або касового чека (видаткової накладної) з відміткою про дату продажу, а також правильно заповненого Гарантійного талона та підпису Покупця про прийняття ним гарантійних умов. Протягом гарантійного терміну власник має право на безкоштовний ремонт виробу, як що він вийшов з ладу через дефекти виготовлення або матеріалів. При реєстрації інструменту, протягом 4 тижнів після продажу, виробник надає подовжену гарантію до 3-х років, починаючи з дати продажу кінцевому покупцеві. Покупець отримує гарантійний сертифікат на 3 роки. Це підтвердження завжди відноситься до певного інструменту. У разі пред'явлення претензій по гарантії слід додати гарантійний сертифікат в роздрукованому виді, отриманого при реєстрації, і оригінал касового чека або видаткової накладної з вказаною датою продажу. Гарантійні ремонти повинні проводитися тільки в авторизованих сервісних центрах.

Право на гарантійний ремонт втрачається в наступних випадках:

1. Наявність в Гарантійному талоні виправлень, не розбірливих записів, відсутня печатка.
2. Якщо несправності виробу викликані ушкодженнями при транспортуванні, неправильним збереженням, недбалим застосуванням, поганим доглядом. Якщо виріб має надмірне забруднення інструмента, як внутрішнє, так і зовнішнє, іржавий.
З.Має місце неправильної експлуатації (порушення правил Інструкції з експлуатації, включаючи перевантаження і використання не за nризначенням). Експлуатація з не призначеною або тупим різальним наряддям, не призначеними насадками або додатковими nристосуваннями.
4. Якщо виріб піддавався конструктивним змінам не уповноваженими особами.
5. Коли виріб потрапив в гарантійний ремонт після спроб самостійного ремонту і/або змащення виробу під час гарантійного терміну (сліди розкриття інструмента, зірвані шліци гвинтів, редукторна голівка встановлена невірно і т.д.) *
6. Якщо експлуатація інструменту після прояви несправності не була зупинена і продовжувалась.
7. Вихід з ладу одночасно статора та ротора.*
8. Пластикові корпуси інструменту, які вийшли з ладу в результаті механічних пошкоджень, перегріву, що спричинило порушення посадкових місць встановлених деталей. Деформацію і сліди затирання, через надмірне зусилля оператором при роботі.*
9. Вихід з ладу термонагрівального елемента фена через порушення умов роботи.*
10. Несправності викликані незалежними від виробника причинами, такими, як перепади напруги електричного струму, явища природи, стихійні лиха.
11. Якщо експлуатація виробу відбувалася без захисного наряддя, що входить у їхній комплект (захисні кожухи, відбійні щитки й т.д.), що служать для безпеки працівника і перешкоджають проникненню оброблюваного матеріалу у середину виробу.*
12. Наявність у середині виробу сторонніх речовин, рідин і предметів, залишки будівельних матеріалів, абразивів, металева та інша стружка і т.п. *
13. Якщо є в наявності механічні зовнішні ушкодження (тріщини, вм'ятини й потертості корпуса, пластикових захисних кожухів), а також механічні ушкодження стопорів редукторів, перемикачі в режимів роботи перфораторів, відбійних молотків, дрилів, дрилів-мішалок, лобзиків, електропил, шурупокрутів, кутових шліф машин.*
14. Якщо мають місце ушкодження шнура живлення або мережевої вилки, що виникли в результаті багаторазового перегину, механічного ушкодження або при підключенні до розетки з поганим контактом. Ознаки впливу вогню.
15. Якщо не своєчасно були змінене швидко зношувані витратні деталі. Наприклад: щітки, фільтри, мастило, ремені й т.п., та наслідок цього виникли несправності виробу.
16. Якщо має місце нормальний знос інструмента в результаті тривалого використання. Рівномірний знос деталей при відсутності на них заводських дефектів не дає право на їх заміну по гарантії.*
17. Гарантія не поширюється на оснащення інструмента, витратне приладдя та матеріали (наприклад: акумулятори, патрони до дрилів, болти фіксатора пики до відбійних молотків, гайки для абразивних і відрізних дисків, цанги, бури, свердла, пильні диски, фрези й т.п.), що було в експлуатації.
18. Гарантія не поширюється на витратне приладдя, гумові амортизатори й ущільнювачі, щітки, приводні ремені, шланги та насадки, пильні стрічки, різальні головки та їх елементи що разом називаються - елементи, які швидко зношуються».
19. Якщо пошкодження інструмента пов'язане з застосуванням надмірних зусиль оператором (фізичне навантаження).
20. Гарантія не поширюється на таки види робіт, як регулювання, чищення та інші роботи по догляду інструменту.
21. Інструменти Forte та Сталь, пошкодження яких, спричинені природнім зносом вузлів і частин інструменту також внаслідок перевантаження або інтенсивного використання.

* виявляється діагностикою в сервісному центрі