service
budpostach.ua

Офіційний сайт сервісного центру компанії БУДПОСТАЧ
Графiк роботи:
9:00 до 18:00 (Пн - Пт)
безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв

Сервіс "Експрес ремонт"

Від тепер інструмент брендів "Сталь" та "FORTE" можливо відремонтувати не виходячи з дому або діставшись найближчого відділення перевізника «Нова пошта»! Вам не потрібно гаяти час на візит до сервісного центру і Ви зможете знову користуватися Вашим інструментом здійснивши 3 простих кроки:

1.Підготуйте інструмент з комплектацією до відправлення, запакуйте його в оригінальну коробку (або аналогічну за розміром), проконтролюйте наявність гарантійного талона та документу що підтверджує придбання (товарний, касовий чек, видаткова накладна), ознайомтесь з гарантійними умовами

2. Замовте кур'єра https://novaposhta.ua/ru/onlineorder або самостійно відправте перевізником Нова пошта з найближчого відділення https://novaposhta.ua/office доставка до дверей одержувача. ПП Будпостач, вул. Червоноткацька 46, тел. 050-446-88-70.

В разі гарантійного випадку, відправки в обидві сторони відбуваються за рахунок компанії Будпостач. При виявленні НЕ гарантійного випадку, вартість відправки буде включена у вартість ремонту. Зворотня відправка так само здійснюється за рахунок клієнта.

Заявка на проведення ремонту